Gunter Grass, komposition med blomster (cd)

Varenummer: 6267564
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Gunter Grass (1927-2015), komposition med blomster, indrammet litografi, sign. og nummeret i bly nr. 17/60 Gunter Graa, 38x48 cm. (56x65 cm).
Auktionen afsluttes:  07-10-2022 16:13:05

213371 06-10-2022 18:38:00 DKK 300