Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sofabord, palisander
Varenummer
:
6266952
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Dansk møbelproducent. Sofabord med bordplade af lakeret, fineret palisander, runde tilspidsede ben af massivt palisander. 1960'erne. H. 50 L 160 D. 60 cm. Fremstår med få brugsspor alderen taget i betragtning, foruden enkelte små ridser og hakker på bordplade.
11-10-2022 20:55:51
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
32126
09-10-2022
10:58:48
300