Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Elisabeth Pike. Komposition med både. cd
Varenummer
:
6265191
Hammerslagspris
:
850
Vurdering
:
1.500
Elisabeth Pike. Komposition med både. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Elisabeth Pike 00'. 76 x 75,5 (78 x 78) cm. (cd)
17-11-2022 15:16:38
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2271171
17-11-2022
14:56:02
850
1500290
15-11-2022
11:11:23
800