Kehnet Nielsen. Komposition. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 6262642
Varen er afsluttet

Komposition, af Kehnet Nielsen (født 1947,) olie på lærred, sign og dateret på bagsiden KehnetNielsen 2003, 100 x 100 (105 x 105) (cd)
Varen afsluttes:  22-11-2022 20:41:00