Ejler Bille. 'Bevar den Frie'. Udstillingsplakat.

Varenummer: 6260837
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Ejler Bille (1904-2004). 'Bevar den Frie'. Udstillingsplakat. Sign. i bly: 'Ejler Bille'. 82 x 60 (100 x 77) cm. Ramme og passepartout fremstår med snavs.
Auktionen afsluttes:  31-10-2022 13:38:52

317331 31-10-2022 08:56:48 DKK 300