Liana Nakashidze. Abstrakt komposition

Varenummer: 6259611
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.000

Liana Nakashidze (f. 1968 i Georgien, bosat i Berlin). Abstrakt komposition, olie på lærred, sign. og dateret 22 samt på bagsiden sign. Liana Nakashidze. 50 x 70 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  11-12-2022 08:35:00

1234728 10-12-2022 20:32:10 DKK 3400