Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg (2)
Varenummer
:
6258481
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg , ryg med pinde. Fremstillet hos FDB. H. 89, Sh. 45 cm. Udstillingsmodeller med brugsspor, ridser og brudt lakering på pinde øverst. (2)
20-02-2023 19:36:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1581283
19-02-2023
22:41:25
350