Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg (2)

Varenummer: 6258481
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg , ryg med pinde. Fremstillet hos FDB. H. 89, Sh. 45 cm. Udstillingsmodeller med brugsspor, ridser og brudt lakering på pinde øverst. (2)
Auktionen afsluttes:  20-02-2023 19:36:00

1581283 19-02-2023 22:41:25 DKK 350