Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Indiske møbler af træ og jern (4)
Varenummer
:
6253501
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
2.000
Indiske møbler af træ og jern bestående af stort forrådskab med 4 låger og én skuffe h.190 x 97 x 48 cm, sofabord h.40 x 100 x 100 cm, opbevaringskasse (et ben mangler) h.62 x 45 x 45 cm og lille bord h.40 x 45 x 45 cm. Med opbevarings / brugsspor og småskader / afslag.
26-01-2023 20:34:45
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2282625
26-01-2023
09:26:23
800