Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vitrineskab/udstillingsmontre med LED
Varenummer
:
6247529
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Vitrineskab/udstillingsmontre af glas med indbygget LED og hylder af glas, underdel af sortlakeret MDF, front med låge, bag hvilken hylder. H. 187 B. 50 D. 50 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgle mangler, dog ikke låst.
07-08-2022 19:10:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1880835
06-08-2022
19:14:33
300