Chishen Chiu. 'Flexible Love' harmonikasofa, lakeret MDF og pap

Varenummer: 6247270
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000

Chishen Chiu. Harmonikasofa med sider af lakeret MDF hvorimellem udfoldeligt sæde af papplader. Model 'Flexible Love'. H. 78 L. ca. 50 - 90 D. 59 cm. Fremstår med brugsspor, sæde med trykmærker, sider med flere ridser, nuanceforskel på MDF.
Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:46:00