Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt møbelproducent. Lænestol, brunt ruskind
Varenummer
:
6245462
Hammerslagspris
:
700
Vurdering
:
1.500
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6336761
Ubekendt møbelproducent. Lænestol betrukket med brunt ruskind, løs sædehynde, drejelig firpas fod af aluminium med sorte sko af plast. H. 86/44. B. 75. D. ca. 90 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og patina.
29-01-2023 14:31:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1440106
27-01-2023
12:39:10
700