Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Par højryggede stole (2)
Varenummer
:
6242982
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Par højryggede stole med stel af mahogni. Brugsspor, mangler hynder. H 97 cm, SH 34 cm. (2)
07-08-2022 08:24:41
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1854948
05-08-2022
00:06:30
300