Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Henry Kjærnulf. Spisebord, model 62, egetræ
Varenummer
:
6242671
Hammerslagspris
:
5.000
Vurdering
:
8.000
Henry Kjærnulf. Spisebord af fineret egetræ, cirkulær plade med udtræk, fire tillægsplader medfølger, heraf en med sarg, tilspidsede ben af massiv egetræ. Formgivet 1958. Fremstillet hos Sorø Stolefabrik, model 62. H. 73 Ø. 125 - 325 cm. Fremstår med brugsspor, brugsslitage på plade i form af skjolder og mærker.
07-08-2022 19:34:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
888121
07-08-2022
09:44:29
5000