Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Bundegaard, komposition 'Søndre Lyngvej, vinter den anden vej', olie på lærred
Varenummer
:
6241790
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.500
Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Søndre Lyngvej, vinter den anden vej', olie på lærred, signeret. H.46 x 38 cm. UR.
08-12-2022 15:22:15
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2273318
07-12-2022
12:09:11
1000