Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vintage herrearmbåndsur fra Zenith, i urkasse af 18 kt. guld
Varenummer
:
6240355
Hammerslagspris
:
3.600
Vurdering
:
8.000
Vintage herrearmbåndsur fra Zenith, i urkasse af 18 kt. guld, gylden skive med forgyldt punktindeks og arabertal, separat sekundviser, plexiglas, monteret med senere læderrem med forgyldt spænde, mekanisk urværk med manuelt optræk. Ø. 34 mm. Vægt 34,4 gram.
Værknr. 3527894, kassenr. 412625. Fremstår aldersrelaterede med brugsspor, . Uret går kun i kortere tid . Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
04-03-2023 18:10:07
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1543385
04-03-2023
14:37:08
3600