Axel Hansen. Parti med køer og røgter
Vurdering:
1.200
Axel Hansen (1896-1936). Parti med køer og røgter. Olie på lærred. Sign.: 'Axel Hansen'. 31 x 41 (44 x 54) cm.
07-08-2022 15:10:20