Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen, Munkegaardsstole (6)
Varenummer
:
6234662
Moms vare
Hammerslagspris
:
7.200
Vurdering
:
15.500
Arne Jacobsen. Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt valnødfinér, med stel af sortlakeret stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Udstillingsmodeller, fremstår uden brugsspor, dog kan der være enkle håndteringsmærker. Modelfoto. (6)
09-10-2022 08:35:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1679766
07-10-2022
22:56:29
7200