Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sengebord, teaktræ
Varenummer
:
6234363
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Dansk møbelproducent. Sengebord af fineret teaktræ, front med skuffe, herunder hylde, runde tilspidsede ben af massivt teaktræ. 1960'erne. H. 57 B. 63 D. 39 cm. Fremstår med brugsslitage, vakkelvorn og manglende og løst finer på kantlister.
05-10-2022 20:12:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2171922
04-10-2022
14:54:51
300