Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Møbelproducent. Sminkebord, teaktræ
Varenummer
:
6234255
Hammerslagspris
:
1.400
Vurdering
:
3.600
Møbelproducent. Sminkebord af fineret teaktræ, front med fem skuffer, to skabe bag hvilke spejl samt hylder, spejl samt to lamper. 1960'erne. H. 123 L. 90 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, nøgle medfølger.
05-10-2022 19:01:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1231864
02-10-2022
11:24:47
1400