Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Towe Tia Scagensstierne. To komposition cd (2)
Varenummer
:
6233388
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6310224
Towe Tia Scagensstierne (1900/2000-tallet). To kompositioner, akryl på lærred, sign. og dat./b. Towe Tia Scagensstierne 93 og 98. 65,5x65,5 cm (68,5x69 cm (69x69 cm) og 115,5x115 cm (119x118 cm) (2)
26-11-2022 13:29:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
992788
22-11-2022
16:53:38
300