Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen for Fritz Hansen. Model 3107. Seks 'Syveren' stole (6)
Varenummer
:
6224585
Hammerslagspris
:
4.400
Vurdering
:
6.000
Arne Jacobsen (1902-1971) for Fritz Hansen. Model 3107. Seks 'Syveren' stole med skaller af mørkeblå lakeret formbøjet finér, stel af forkromet stålrør, bundkapsler af plast. Formgivet 1955. Fremstillet hos Fritz Hansen, model 3107, mærket herfra med år 1999/2000. H.78, Sh. 42 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og brudt lakering. (6)
24-06-2022 20:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
900280
24-06-2022
15:36:24
4400
1822318
24-06-2022
08:20:45
4200
900280
21-06-2022
22:04:58
4000