Armbånd af 18 kt guld
Vurdering:
10.000
4-radet armbånd af 18 kt guld med indskudslås og dobbelt sikkerhedshaspe. Stemplet: 750, utydelig mester. L. 18,5 cm. Vægt: 27 gram. Fremstår med brugsspor, herunder lodning ved lås.
03-07-2022 18:30:00