Dansk møbelproducent. Kvadratisk spisebord / køkkenbord, eg

Varenummer: 6223445
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.800

Dansk møbelproducent. Kvadratisk spisebord / køkkenbord med bordplade af gråligt laminat samt stel af massivt egetræ. H. 73 L/B. 85 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, ujævnhed ved kanter på laminat.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 19:58:14

2260923 22-09-2022 23:25:43 DKK 800