Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lænestol med krydsstel, bøg
Varenummer
:
6223296
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
2.000
Dansk møbelproducent. Lænestol med krydsstel af massivt bejdset bøgetræ, sæde og ryg betrukket med knapsyet lyst uldstof. 1960'erne. SH. 38 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, afslag på ene hjørne af stel.
11-08-2022 19:48:38
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1494240
10-08-2022
15:31:53
1000