Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Svend Arvidsen. Marinemotiv (cd)
Varenummer
:
6222827
Vurdering
:
Svend Arvidsen (1908-?). Marinemotiv. Olie på lærred. Sign. S. Arvidsen. 61 x 91 cm (78 x 108 cm).
12-07-2050 08:42:00
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud