Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Svend Boe Haugaard. Komposition cd
Varenummer
:
6222623
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.200
Svend Boe Haugaard (f. 1944). Komposition, olie på plade, sign. Svend Boe 11. 119x120 cm (126x127 cm)
01-07-2022 06:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
52910
30-06-2022
23:32:28
300