Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk Møbelproducent. Kommode af palisander
Varenummer
:
6220835
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
1.600
Dansk Møbelproducent. Kommode af fineret palisander. Front med fire skuffer. H. 57 cm. B. 85,5 cm. D. 45 cm. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor.
12-07-2022 13:54:56
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1127243
07-07-2022
21:59:14
1200