Anne Vilsbøll. ' La Nature Classific', Mixed media cd

Varenummer: 6219559
Vurdering: DKK 2.000

Anne Vilsbøll, f. 1951. ' La Nature Classific', Mixed media på lærred, sign. Anne Vilsbøll 1990 på bagsiden sign, dat. og betitlet. 45 x 45 cm UR.
Auktionen afsluttes:  16-08-2022 20:46:00