Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Høj skænk, teaktræ
Varenummer
:
6219469
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
2.800
Dansk møbelproducent. Høj skænk af massiv og fineret teaktræ, front med skuffer og låger, bag hvilke hylder, skråtstillede ben af bejdset bøgetræ. Nøgle og løst nøgleblik medfølger. H. 114, B. 127, D. 37 cm. Fremstår med brugsspor.
04-10-2022 14:09:04
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2102152
04-10-2022
14:07:04
450
2243917
30-09-2022
22:35:40
400
1608013
30-09-2022
14:00:13
350
1431602
28-09-2022
15:52:46
300