Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Smykkesæt
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Halskæde- og armbånd med ferskvands kulturperler og guldlås (2)
Varenummer
:
6218112
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
2.000
Vintage to-radet armbånd trukket med ferskvands kulturperler, lås i 14 kt. guld l. 19 cm. Lang kæde trukket med ferskvands kultur perler monteret med Bernhard Hertz lås i 14 kt. guld l. 103 cm. Med brugsspor/slitage
01-07-2022 16:06:31
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2104873
01-07-2022
16:04:31
1500