Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sæt på 8 stole af eg og teak (8)
Varenummer
:
6217739
Hammerslagspris
:
4.400
Vurdering
:
6.000
Dansk møbelproducent. Sæt på 8 stole med stel af eg og sæde og kopstykke af teak. H. 79 cm., B. 48 cm., sh. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor, enkelte ridser / mærker. (8)
05-07-2022 20:15:05
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2030169
05-07-2022
19:41:57
4400
2189218
05-07-2022
19:40:08
4200
2030169
05-07-2022
15:28:04
4000
2189218
05-07-2022
10:31:17
3800