Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Figurer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling tyske porcelænsfigurer (14)
Varenummer
:
6217077
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Samling tyske porcelænsfigurer bl.a, Eventyrfigurer som Askepot og Fyrtøjet. Produceret hos Saksen, GDR og Hummel. Fremstår med brugsspor. Enkelt med skår. (14)
02-07-2022 13:17:09
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206051
30-06-2022
16:52:08
300