Armstol i eg 1930/40erne
Vurdering:
Armstol i eg 1930/40erne med løse hynder betrukket med opskåret mekka. SH. 40 cm. Fremstår med løs samling ved armlæn. Ridser og skrammer. Blegning af betræk.
24-09-2022 16:36:18