Ole Otto Ernst. Komposition

Varenummer: 6210577
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Ole Otto Ernst. f. 1949. Komposition. Olie på lærred. Sign. O.O. Ernst. 70 x 60 cm.

Denne vare er en del af en temaauktion over kunstneren Ole Otto Ernst. Se og byd på alle varerne her
Auktionen afsluttes:  18-11-2022 12:56:09

1479680 18-11-2022 12:54:09 DKK 3000