Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen for Fritz Hansen. Oxford kontorstol, sort læder
Varenummer
:
6207355
Hammerslagspris
:
3.000
Vurdering
:
4.600
Arne Jacobsen. Oxford kontorstol med skal af lamineret formpresset træ betrukket med sort læder, stel af aluminium og forkromet metal, monteret på fempasfod afsluttet på hjul. Fremstillet hos Fritz Hansen i 2007, label herfra, senere nybetrukket hos professionel møbelpolstre. SH. 51 cm. Fremstår med lettere brugsspor på læder samt indre ridser på stel.
03-11-2022 21:21:09
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1507402
03-11-2022
19:48:01
3000