Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Kommode, teaktræ
Varenummer
:
6198930
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
3.000
Dansk møbelproducent. Kommode af fineret teaktræ med front af seks skuffer, monteret på stel med massive firkantede ben. 1960'erne. H. 98 B. 73 D. 41 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, flere slibninger.
04-09-2022 11:41:22
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1178876
03-09-2022
23:14:33
1000