Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord, teak

Varenummer: 6193936
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord med bordplade af fineret teaktræ, front af tre skuffer samt massivt stel af teaktræ. 1960'erne. H. 74 B. 98.5 D. 59 cm. Fremstår med ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  12-07-2022 08:45:41

118796 11-07-2022 13:29:19 DKK 2000