Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lille kommode, teaktræ
Varenummer
:
6189767
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
2.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6242234
Dansk møbelproducent. Lille kommode af fineret teaktræ med front af fire skuffer med messinggreb, senere monteret runde tilspidsede ben af massivt træ. 1960'erne. H. 71 B. 58 D. 40 cm. Fremstår med ridser og mærker.
12-07-2022 08:39:22
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
118796
11-07-2022
13:33:12
300