Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Smykkesæt
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling ravsmykker (7)
Varenummer
:
6184928
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
2.000
Samling ravsmykker bestående af: Halskæde med polerede ravstykker i forløb største l. 3.5 cm. L. ca, 64 cm. Armbånd med polerede ravstykker Ø6 cm, Vedhæng h. 4.5 x 3,3 cm, vægt 16 gr. Vedhæng i form af kors h. 3.1x2.2 cm, Ring i sterlingsølv med poleret ravstykke ringstr. Ø20.25/63.5. Par ørehænge h. 3 cm, ustemplet. Dråbeformet vedhæng med sølvmontering h. 6.4 cm incl. øsken. Medfølgende kæde i sølv l. 60 cm. Samlet vægt excl. kæde 127 gr. Med alm. brugsspor (7)
30-08-2022 16:50:54
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
356290
26-08-2022
10:37:28
1500