Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Søren Sørensen. Gadeparti
Varenummer
:
6184315
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Søren Sørensen (1885-1937). Gadeparti. Olie på lærred, sign. S.S. 58 x 71 (67 x 79) cm. NB: rettet beskrivelse 04/04-22. kunstner tilføjet, auktion forlænget.
07-04-2022 17:20:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
177489
07-04-2022
17:12:29
350
9368
03-04-2022
18:29:47
300