Figur af patineret bronze.
Vurdering:
2.600
Figur af patineret bronce. Rund sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Juno H. 47 cm. inkl sokkel. Modelfoto.
03-07-2023 14:12:29