Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Scrouples. Ilove ring af rosa & forgyldt sterlingsølv 0.30 ct (2)
Varenummer
:
6170205
Moms vare
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
1.600
Scrouples. To Ilove ringe af rosaforgyldt og forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 & 56 / 18,25 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 5,990 (2)
12-08-2022 18:04:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1165924
12-08-2022
17:58:14
450
1862099
12-08-2022
17:41:58
400
84057
12-08-2022
17:11:51
350
1862099
12-08-2022
09:34:23
300