Varenummer: 6163571
Vurdering: DKK 6.400

Texas havefræser, model Lilli 535TG, samt Buskrydder model BCU52M 5i1. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.
Auktionen afsluttes:  11-07-2022 19:20:00