Vurdering:
6.400
Texas havefræser, model Lilli 535TG, samt Buskrydder model BCU52M 5i1. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.
11-07-2022 19:20:00