Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Dameure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hermés, dameur af stål model 'Arceau' Ø 24,5 mm
Varenummer
:
6163528
Hammerslagspris
:
4.600
Vurdering
:
5.800
Hermés Paris, dameur af stål model 'Arceau' Serienummer 1032080. urkasse Ø 24,5 mm, hvid urskive med arabertal og logo, dato ved position #3 quartz urværk, lænke af stål med detalje af forgyldt stål L. 14,5 cm, Ligger i urkasse (ikke Hermés). Fremstår med lette brugsspor. Uret gik ved indlevering. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten og kender ikke service historik.
10-09-2022 20:29:32
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2131192
10-09-2022
20:27:32
4600