Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Ernst Kühn for Lysberg Hansen, tilskrevet. Skænk i palisander
Vurdering:
10.000
Ernst Kühn for Lysberg Hansen, tilskrevet. Skænk i palisander med døre, bestikskuffer, lister af messing. H. 69 cm. B. 119 cm. D. 50 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser.
Denne vare er en del af en udsøgt temaauktion over eksklusive møbler og lamper Se og byd på alle værkerne her.
05-07-2022 16:32:11