Vurdering:
3.400
Ernst Reinhard Zimmermann (1881-1939). Opstilling med blomster, olie på lærred, sign. Ernst R. Zimmermann 1923. 69 x 78 cm (80 x 90 cm). Fremstår med fine, aldersrelaterede krakeleringer.
27-03-2023 20:41:02