Poul Jupont. En serie på syv kompositioner (cd) (7)
Poul Jupont (f. 1956). En serie på syv kompositioner, mixed media på farvet papir, den ene sign. og dateret Jupont 2 thousand and six. Bladmål: 46 x 63,5 cm (68 x 85 cm).
Erhvervet af nuværende ejer hos Asbæk.
Varen afsluttes:
06-05-2024 20:22:00