Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt Kunstner Olie på plade (cd)
Varenummer
:
6141903
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6155017
Ubekendt Kunstner. Portræt af ældre mand. Olie på plade. Sign. M.B. og dat. 1912. 44 x 34 (52 x 40) cm.
23-01-2022 20:43:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
997908
23-01-2022
18:37:22
450
1530373
23-01-2022
16:06:14
400
997908
23-01-2022
18:36:55
400
1530373
23-01-2022
16:06:14
350
38907
18-01-2022
00:35:37
300