Maurice Estève, Komposition i farver, litografi usign.

Varenummer: 6140965
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.500

Maurice Estève 1904-2001, Komposition i farver, litografi. Usigneret, 19 x 27 cm. ( 46 x 37 cm.) Indrammet bag passepartout og glas.
Auktionen afsluttes:  09-01-2022 20:17:56