O. D. Ottesen. Blomstermotiv, olie på lærred

Varenummer: 6104498
Hammerslagspris: DKK 7.000
Vurdering: DKK 10.000

Otto Didrik Ottesen (1816-1892). Opstilling med blomster og frugt, olie på lærred, sign. O.D. 34 x 45 (48 x 59) cm. Fremstår med krakelering.
Denne vare er en del af en eksklusiv temaauktion over moderne og ældre kunst.
Se og byd på alle værkerne her
Auktionen afsluttes:  14-11-2021 21:20:00

1778 09-11-2021 16:12:38 DKK 7000